služby

Kupte mobilheim a budete bydlet rychle a levně

Porovnejte si povinné ručení za méně než minutu – Ušetřete až 70 % na povinném ručení – Zelenou kartu dostanete ihned emailem – Tým zkušených odborníků – Nejstarší portál o povinném ručení – Na online trhu od roku 1999.

Jak sjednat a zaplatit cestovní pojištění

V naší kalkulačce cestovního pojištění si vyberte pojistný produkt, který vám nejvíc vyhovuje, a klikněte na tlačítko Vybrat. Přesměrujeme vás na další krok, kde vyplníte vaše osobní údaje, aby cestovní pojištění mohlo platit pro vaši osobu.

V oblasti pojišťovnictví se rozlišují pojmy pojistník a pojištěný. Pojistník je ten, který cestovní pojištění sjedná a zaplatí. Pojištěný je ten, na koho se pojistka vztahuje.

Často bývá pojistník a pojištěný jedna a samá osoba, ale můžou to být i dva různí lidé – například pokud rodič sjednává pojištění pro své dítě. Pokud jsou pojištěný a pojistník jedna a tatáž osoba, zaklikněte v našem formuláři tlačítko Pojistník je současně i pojištěnou osobou.

V předposledním kroku našeho formuláře si pečlivě pročtěte shrnutí vaší cestovní pojistky. Zkontrolujte si hlavně správnost termínů odjezdu a návratu. V případě, kdybyste v tomto udělali chybu, pojišťovna může krátit pojistné plnění.

Při vyšetřování pojistné události ji totiž budou zajímat nejen doklady o zdravotním ošetření, ale i cestovní doklady (letenky, jízdenky), dokazující dobu vašeho pobytu.

V posledním kroku našeho formuláře za cestovní pojištění zaplatíte. Vybrat si můžete ze dvou způsobů platby – přes platební bránu, nebo převodem na bankovní účet.

Doporučujeme platební bránu, protože je to mnohem rychlejší. Platba převodem může trvat až tři dny, což nemusí být výhodné tehdy, pokud pojištění sjednáváte na poslední chvíli. Cestovní pojištění vejde v platnost velmi krátce poté, co pojistku sjednáte a zaplatíte.

U některých pojišťoven pojistka vejde v platnost hned v okamžiku odeslání vaší platby (tento postup praktikuje většina pojišťoven na trhu), jinde až v momentě doručení na účet pojišťovny.

Náš portál vám všechny potřebné dokumenty doručí na váš e-mail. Tzn. pojistnou smlouvu, potřebné informace o pojistce a asistenční kartu budete mít kdykoliv po ruce. V případě, že se vám v cizině přihodí úraz nebo onemocnění a budete potřebovat lékařskou pomoc, vždy nejdříve zatelefonujte na číslo, uvedené ve vaší asistenční kartičce.

Pojišťovna vás totiž nasměruje do smluvního zdravotního zařízení a zaštítí komunikaci s lékaři. Rovněž vám poradí, které dokumenty si vyžádat, aby vám mohlo být ošetření v Česku proplaceno.

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=78895fed

Porovnejte si povinné ručení. Online sjednání do 5 minut. Zelená karta dostanete obratem na e-mail. Máme 17 let zkušeností a uzavřeli jsme přes 210.000 pojistek.

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=3de8bdc8

Translate »