Pojištění

POJIŠTĚNÍ DOMÁCNOSTI ONLINE

Pojištění domácnosti online z pohodlí svého domova rychle, přehledně a jednoduše.
Pojištění domácnosti již od 300 Kč ročně.

Rychlé porovnání,
široký výběr produktů,
snadno a online

Dlouholeté zkušenosti
více než 16 let
na českém trhu

S námi ušetří
78 %
klientů

Sjednání pojištění za
5 minut
přes internet

Pojištění domácnosti online

Jak funguje Top-Pojištění.cz?

V prvním kroku zadejte do kalkulačky základní údaje o Vaší domácnosti, zvolte pojistnou částku a stiskněte tlačítko Kalkulace. Do několika vteřin uvidíte přehledné porovnání pojištění domácnosti a můžete si vybrat z pojišťoven, které s námi spolupracují. V dalším kroku si vyberte v tabulce naší kalkulačky nejlepší nabídku pojištění domácnosti. Je pro Vás připraveno nejlevnější pojištění domácnosti v porovnání podle ceny od nejlevnější až po nejdražší variantu. Pro objednání pojištění domácnosti online stiskněte tlačítko „Koupit“ a následně vyplňte krátký formulář potřebný pro uzavření pojistné smlouvy. Jako bonus získáte slevu až 45 % za uzavření pojištění přes internet.

Partnerské pojišťovny

Allianz pojišťovna
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s.
ČSOB Pojišťovna
SV pojišťovna
Direct pojišťovna
Generali pojišťovna
Kooperativa pojišťovna
VZP pojišťovna
Slavia pojišťovna
AXA pojišťovna, a.s., člen Uniqa Insurance Group

Základní rizika pojištění domácnosti

  • Živel – požár, výbuch, blesk, úder blesku, vichřice, krupobití, pád stromů, tíha sněhu, vodovodní škody, zemětřesení, sesuv půdy, atd.
  • Odcizení – krádež, vloupání a vandalismus
  • Povodeň – povodeň a záplava
  • Pojištění domácnosti nekryje škodu na nemovitosti
  • Nekryje škodu na pozemku

tyto události kryje pojištění nemovitosti

Co je pojištění domácnosti?

Pojištění domácnosti zahrnuje pojištění téměř veškerého vybavení a dalších věcí, které tvoří domácnost, váš útulný domov. Můžeme tedy zmínit nábytek, elektrické spotřebiče, cennosti nebo například peníze. Pojištění domácnosti lze, co se pojistitelných rizik týká, sjednat v několika variantách. Při jejich výběru a následné volbě je nutné si uvědomit, proti jakým rizikům chcete nechat vaši domácnost pojistit.

Základní varianty produktů pojišťoven vás budou chránit především proti živelním škodám typu požár, výbuch, přímý úder blesku, vichřice či krupobití. Tyto varianty produktů tak v některých případech nezahrnují jednu z nejčastějších příčin pojistných událostí, kterou je vodovodní škoda čili škoda v domácnosti způsobená vodou unikající z vodovodního zařízení. Další varianty se mohou vztahovat na odcizení a vandalismus či pro případ povodní a záplav.

Proč si pojistit domácnost?

S běžným provozem domácnosti je spojena celá řada rizik. Proto není na škodu uzavřít pojištění domácnosti online, které ochrání váš domov a majetek před běžnými riziky. Pojištěním domácnosti ochráníte své movité věci, které jsou součástí vybavení domácnosti nebo zařízení, které k provozu domácnosti slouží, umístěné nejen v bytě, ale i v uzamykatelných nebytových prostorách (sklepní koje, garáže).

Lze pojistit peníze a ceniny, cenné papíry, klenoty, šperky, drahé kovy a kameny, audiovizuální a výpočetní techniku, fotografické přístroje, jízdní kola, kuchyňské a jiné domácí přístroje a osobní věci členů domácnosti. Součástí pojištění jsou i stavební součásti, které tvoří vnitřní prostor bytu (podlahy, obklady stěn a stropů apod.). Pokud nejsou některé předměty v základním pojištění, lze je obvykle připojistit (např. věci mimořádné hodnoty) .

Volitelnou součástí pojištění je i pojištění odpovědnosti za škody způsobené v běžném občanském životě. Pokud si svoji domácnost pojistíte, pojišťovna vám uhradí vzniklé škody (do určité výše) v případě pojistné události.

Jednoduché porovnání pojištění domácnosti

Pomůžeme vám vybrat nejlevnější pojištění domácnosti díky našemu přehlednému porovnání pojišťoven. Stačí vyplnit několik údajů a máte jasno při pohledu na srovnání pojištění domácnosti.

Každé pojištění detailně popisujeme a právě díky porovnání najdete právě tu vaší optimální pojistku pro vaši domácnost, která bude optimálním řešením právě vašich potřeb. V případě potřeby je tu možnost kdykoliv položit dotaz zde na webových stránkách pomocí chatu v rámci chatu s naším oddělením podpory klientů, případně jim můžete přímo napsat

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=3de8bdc8

Pojištění domácnosti do 5 minut!

Potřebujete pojištění domácnosti rychle a levně? Pokud ano, jste na správném místě! Máme pro vás připraveny aktuální nabídky pojišťoven. Důležitá je možnost si vše nakonfigurovat, přesně podle vašeho bytu resp. domu, jeho rozloze, vybavení, zabezpečení, umístění a pár dalších klíčových parametrů, které jsou nezbytné pro přesné určení podmínek pojištění. Vy si pak snadno porovnáte nabídky včetně jejich detailů a lehce si vyberete to pravé pojištění pro vás a to nejen podle ceny pojištění domácnosti, která je důležitá.

Pokud byste si nevěděli rady, nebo se potřebujete poradit, vždy nabízíme možnost zavolat na naše klientské centrum na číslo 222 100 200. Pokud si chcete nechat zavolat zpátky, najdete na našich stránkách vždy vpravo nahoře službu Zavoláme vám zpět, stačí nechat na sebe kontakt resp. Vaše telefonní číslo a ozveme se vám.

Proč stanovit odpovídající pojistnou částku?

V případě, že stanovíte nižší pojistnou částku než je skutečná hodnota vámi pojišťované domácnosti, bude se jednat o podpojištění.

V praxi to znamená, že při pojistné události neobdržíte náhradu do výše pojistné částky, ale pouze poměrnou část k hodnotě domácnosti. Tedy pokud pojistíte například domácnost v hodnotě 2 mil. Kč na 200.000 Kč a při pojistné události utrpíte škodu 200.000 Kč, náhradou dostane poměrnou část vůči zaplacenému pojistnému. Poměrnou část vám vyměří samotná pojišťovna. V případě vyšší pojistné částky však máte nárok na plnění pouze do výše hodnoty domácnosti či nemovitosti. Jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti?

Tedy pokud má domácnost hodnotu 1 mil. Kč, je pojištěna na 2 mil. Kč a dojde k jejímu úplnému zničení, obdržíte náhradu škody do výše hodnoty domácnosti či nemovitosti. Jste-li pojištěni u více pojišťoven, můžete přijmout náhradu škody jen jednou.

+

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=3de8bdc8

Pojištění domácnosti – srovnání cen 2023

Pojištění rizikNižší krytíStřední krytíVyšší krytí
Živel350 000 Kč350 000 Kč350 000 Kč
OdcizeníNE350 000 Kč350 000 Kč
Povodeň a záplavaNENE350 000 Kč
Elektronika350 000 Kč350 000 Kč350 000 Kč
Cennosti30 000 Kč50 000 Kč70 000 Kč
Stavební součásti20 000 Kč40 000 Kč140 000 Kč
Pojištění skelNE20 000 Kč70 000 Kč
PřepětíNE30 000 Kč70 000 Kč
Občanská odpovědnostNENE5 000 000 Kč
Rozšířená asistenceNENEANO
Cena za rok557 Kč707 Kč2 101 Kč
https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=a0b2ab17

Poznámka: Pojištění domácnosti počítáno pro domácnost v patře bytového domu v zástavbě v obci Babice. Velikost domácnosti je 70 m2. Vybavení je standardní, jeho hodnota činí 350 000 Kč. Domácnost nebyla nikdy zasažena povodní nebo jinou pojistnou událostí. Spoluúčast 10 000 Kč. Uvedené ceny představují nejnižší cenové nabídky ve srovnání k 12. 5. 2023. Jedná se o ilustrační příklad, nejde o obchodní nabídku.

Pojištění domácnosti cena

Kolik stojí pojištění domácnosti měsíčně, najdete v online kalkulačce. Cenu pojištění domácnosti ovlivňuje několik faktorů. Těmi nejdůležitějšími je velikost domácnosti, místo pojištění a vybavení domácnosti. Do kalkulačky pojištění domácnosti stačí zadat tyto parametry a během několik okamžiků máte možnost ve srovnání pojištění si vybrat pojištění dle svých požadavků.

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=3de8bdc8

Porovnejte si povinné ručení za méně než minutu – Ušetřete až 70 % na povinném ručení – Zelenou kartu dostanete ihned emailem – Tým zkušených odborníků – Nejstarší portál o povinném ručení – Na online trhu od roku 1999.

Jak sjednat a zaplatit cestovní pojištění

V naší kalkulačce cestovního pojištění si vyberte pojistný produkt, který vám nejvíc vyhovuje, a klikněte na tlačítko Vybrat. Přesměrujeme vás na další krok, kde vyplníte vaše osobní údaje, aby cestovní pojištění mohlo platit pro vaši osobu.

V oblasti pojišťovnictví se rozlišují pojmy pojistník a pojištěný. Pojistník je ten, který cestovní pojištění sjedná a zaplatí. Pojištěný je ten, na koho se pojistka vztahuje.

Často bývá pojistník a pojištěný jedna a samá osoba, ale můžou to být i dva různí lidé – například pokud rodič sjednává pojištění pro své dítě. Pokud jsou pojištěný a pojistník jedna a tatáž osoba, zaklikněte v našem formuláři tlačítko Pojistník je současně i pojištěnou osobou.

V předposledním kroku našeho formuláře si pečlivě pročtěte shrnutí vaší cestovní pojistky. Zkontrolujte si hlavně správnost termínů odjezdu a návratu. V případě, kdybyste v tomto udělali chybu, pojišťovna může krátit pojistné plnění.

Při vyšetřování pojistné události ji totiž budou zajímat nejen doklady o zdravotním ošetření, ale i cestovní doklady (letenky, jízdenky), dokazující dobu vašeho pobytu.

V posledním kroku našeho formuláře za cestovní pojištění zaplatíte. Vybrat si můžete ze dvou způsobů platby – přes platební bránu, nebo převodem na bankovní účet.

Doporučujeme platební bránu, protože je to mnohem rychlejší. Platba převodem může trvat až tři dny, což nemusí být výhodné tehdy, pokud pojištění sjednáváte na poslední chvíli. Cestovní pojištění vejde v platnost velmi krátce poté, co pojistku sjednáte a zaplatíte.

U některých pojišťoven pojistka vejde v platnost hned v okamžiku odeslání vaší platby (tento postup praktikuje většina pojišťoven na trhu), jinde až v momentě doručení na účet pojišťovny.

Náš portál vám všechny potřebné dokumenty doručí na váš e-mail. Tzn. pojistnou smlouvu, potřebné informace o pojistce a asistenční kartu budete mít kdykoliv po ruce. V případě, že se vám v cizině přihodí úraz nebo onemocnění a budete potřebovat lékařskou pomoc, vždy nejdříve zatelefonujte na číslo, uvedené ve vaší asistenční kartičce.

Pojišťovna vás totiž nasměruje do smluvního zdravotního zařízení a zaštítí komunikaci s lékaři. Rovněž vám poradí, které dokumenty si vyžádat, aby vám mohlo být ošetření v Česku proplaceno.

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=78895fed

Porovnejte si povinné ručení. Online sjednání do 5 minut. Zelená karta dostanete obratem na e-mail. Máme 17 let zkušeností a uzavřeli jsme přes 210.000 pojistek.

https://ehub.cz/system/scripts/click.php?a_aid=a10e041f&a_bid=3de8bdc8

Translate »